Producator: Samsung
Model: Galaxy A17 5G 128GB 4GB RAM Dual (SM-A176B)Gray
Se ofera garantie 24 luni, valabila la producator.
Se ofera bonus, folie de protectie.
Descriere
Display Super AMOLED imersiv si viu de 6.7”
Un ecran lat si fluid de 6.7 inci, cu vibratia Super AMOLED si o rata de reimprospatare de 90Hz, inseamna ca lumea ta arata bogata, luminoasa si captivanta.
Functii
Vorbeste cu Gemini despre orice vezi
Vorbeste liber si natural cu Gemini Live pentru a obtine informatii in timp real. Impartaseste-ti momentele prin camera pentru a cere sfaturi sau idei.
Incercuieste-l, Gaseste-l
Pur si simplu incercuieste pentru a cauta. Doar incercuieste textul sau obiectul dorit si obtine rezultatele cautarii fara efort.
Elegant, subtire si impresionant
Un cadru mai subtire de 7,5 mm, cu un Key Island 2.0 reimaginat si un modul de camera liniar, iti ofera mai mult stil cu mai putin volum. Este disponibil in negru, gri si albastru.
Triple camere pentru a surprinde mai multe detalii
Sistemul cu triple camere al Galaxy A17 5G, cu un obiectiv principal de 50 MP, ultra-wide de 5 MP si macro de 2 MP, incadreaza fiecare scena cu precizie. Treci fara efort de la peisaje largi la prim-planuri, in culori si claritate vibrante, pentru a surprinde momentele vietii.
Videoclipuri mai clare si fotografii mai luminoase chiar si noaptea, datorita OIS.
Performanta care iti alimenteaza ziua
Cu procesorul sau octa-core de 2,4 GHz, Galaxy A17 5G ofera streaming HD fluid, jocuri responsive si partajare sociala fara intreruperi.
Ramai la zi cu 6 actualizari de sistem de operare si update-uri de securitate
Mentine dispozitivul actualizat si informatiile tale protejate cu 6 actualizari de sistem de operare si 6 ani de suport pentru securitate.
Protectie pentru lumea reala
Protectia la stropire IP54 si rezistenta la zgarieturi oferita de Corning® Gorilla® Glass Victus® inseamna ca te poti concentra pe ceea ce conteaza.
Viteza 5G ultra-rapida in mainile tale
Profita de avantajul 5G. Galaxy A17 5G ofera conectivitate ultra-rapida pentru streaming, jocuri si partajare in miscare. Bucura-te de apeluri video fluide, jocuri fara intreruperi si descarcari rapide—5G de incredere si de mare viteza in actiune.
Denumiri similare la Telefoane mobile Samsung Galaxy A17 5G 128GB 4GB RAM Dual (SM-A176B): Galaxy A 17 5 G 128 GB 4 GB RAM Dual SM A 176 B, GalaxyA175G128GB4GBRAMDualSMA176B, Galaxy A17 5G 128GB 4GB RAM Dual (SM A176B), GalaxyA175G128GB4GBRAMDualSM-A176B, Galaxy A17 5G 128G B 4G B RAM Dual (SM-A176 B)
Galerie
| Tip | Smartphone |
| Design | Touch Screen |
| SIM tipul de card | nano-SIM si eSIM |
Specificaţii tehnice |
|
| Numar nuclee procesor | 8 nuclee |
| Frecventa procesor | 2.4 GHz |
| RAM | 4 GB |
| Capacitate memorie interna | 128 GB |
| Extindere memorie | Da |
| Format card memorie | microSD |
Sistem de operare |
|
| Sistem de operare | Android |
Display |
|
| Numar display | 1 |
| Marime display | 6.7″ |
| Rezolutie display | 2340 x 1080 pixel |
| Technologie de afisaj | OLED |
| Rată de reîmprospătare ecran | 90 Hz |
| Ecran privacy | Nu |
Camera |
|
| Cu cameră frontală | Da |
| Camera foto | Da |
| Camera termica | Nu |
| Camera cu vedere nocturna | Nu |
| Numarul camerelor din spate | 3 |
| Autofocus | Da |
| Blitz camera | Da |
| Scanner de retina | Nu |
| Scanner LiDAR | Nu |
| Senzor ToF | Nu |
| Inregistrare video | Da |
| Rezolutie video maxima | 1920 x 1080 @ 30 fps |
Camera frontala |
|
| Rezolutie cameră secundară | 13 MPx |
| Diafragma camerei frontale | f/2.0 |
Camera principala din spate |
|
| Rezolutie camera principala din spate | 50 MPx |
| Diafragma camerei principale din spate | f/1.8 |
Camera secundara din spate |
|
| Rezolutie camera secundara din spate | 5 MPx |
| Diafragma camerei secundare din spate | f/2.2 |
Camera a treia din spate |
|
| Rezolutia camerei al treilea din spate | 2 MPx |
| Diafragma cemerei a treia din spate | f/2.4 |
Multimedia |
|
| MP3 player | Da |
| Radio FM | Nu |
| Video player | Da |
| Program de navigare web | Da |
| Jocuri | Da |
Transfer date |
|
| Wi-Fi | Da |
| Wi-Fi Direct | Da |
| AirDrop | Nu |
| Suport NFC | Da |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Port infrarosu | Nu |
| Conectori |
Conectare USB Type-C
|
| Conectori de retea |
GSM
Conectivitate GPRS
EDGE
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE (4G)
Suport 5G
|
| Navigare |
Modul GPS
GLONASS
Beidou (BDS)
Galileo
QZSS
|
| Senzori |
Cititor de amprenta
Accelerometru
Giroscop
Senzor de proximitate
Busola
|
Acumulator |
|
| Capacitate acumulator | 5000 mAh |
| Performanță încărcare | 25 W |
| Încărcare wireless | Nu |
Mesaje |
|
| MMS | Da |
| Da | |
Dimensiuni |
|
| Înălțime | 164.4 mm |
| Lățime | 77.9 mm |
| Grosime | 7.5 mm |
| Greutate | 192 g |
Functii |
|
| Dual SIM | Da |
| Rezistent la stropi de apa | Da |
| Rezistent la apa | Nu |
| Rezistent la praf | Da |
| Rezistent la soc | Nu |
| Proiector incorporat | Nu |
| Functie dictafon | Da |
| Calendar | Da |
| Alarma | Da |
| Calculator | Da |
| Handsfree | Da |
Alte caracteristici |
|
| Telefoane mobile Samsung | Samsung Galaxy A17 |
| Clasa energetica (A-G) | Fisa informatii produs |



Recenzii
Nu există recenzii până acum.