PRODUS DISPONIBIL IN LIMITA STOCULU!
Prosudul este nou sigilat, se ofera factura fiscala si garantie valabila 12 luni!
Cod Producator –,SM-X216BDBAEUE
Producator: Samsung
Model: Galaxy Tab A9+ X216 64GB 5G
Descriere
Imagini vizuale extinse, luminoase, cu miscare lina
Experimentati bucuria divertismentului pe ecranul mare si luminos. Rata de reimprospatare ridicata a ecranului Galaxy Tab A9+ va permite sa va scufundati in imagini cu o miscare lina si fluida. Chiar si atunci cand esti la soare, paseste in lumea captivanta a continutului tau preferat. Rata de reimprospatare a ecranului Galaxy Tab A9 este de pana la 60 Hz. Galaxy Tab Rata de reimprospatare a ecranului A9+ este de pana la 90 Hz.
Pastrati mai mult din ceea ce va place
Galaxy Tab A9 si Tab A9+ vin cu pana la 8 GB de memorie RAM, asigurand mai putin lag in timp ce efectuati mai multe sarcini. In plus, spatiul de stocare incorporat de 128 GB salveaza toate videoclipurile, fotografiile si fisierele de inalta rezolutie. Puteti extinde spatiul de stocare cu un card microSD – pana la 1TB. Stocati mai mult din ceea ce va place si stergeti mai putin.
Impartiti ecranul in trei. Inmultiti-va productivitatea
Invinge mai multe sarcini deodata. Cu Galaxy Tab A9+, puteti schita planuri arhitecturale si puteti alege imagini captivante si chat video – pana la trei aplicatii, toate pe un singur ecran, fara a inchide vreodata o fereastra. Pana la doua aplicatii pot fi afisate simultan pe Galaxy Tab A9. Pana la trei aplicatii pot fi afisate simultan pe Galaxy Tab A9+.
Inconjurati-va cu un sunet bogat
Scufundati-va adanc intr-un peisaj sonor bogat cu difuzoare care ofera o experienta audio invaluitoare. Indiferent daca va bucurati de un film sau de muzica, Galaxy Tab A9+ va permite sa va implicati pe deplin in sunetul 3D cu o claritate si profunzime uimitoare. Galaxy Tab A9 include difuzoare duble. Galaxy Tab A9+ include difuzoare Quad. Atat Galaxy Tab A9, cat si Galaxy Tab A9+ accepta Dolby Atmos.
Asigurati-va linistea sufleteasca
Pastrati-va informatiile in siguranta. Stocati date importante in dosarul securizat si monitorizati starea generala de securitate a dispozitivului dvs. pe tabloul de bord de confidentialitate. Profitati la maximum de experienta dvs. Samsung Galaxy, fara probleme de securitate.
Partajare rapida la hiperviteza
Partajarea fotografiilor, videoclipurilor si documentelor este rapida si usoara cu Partajare rapida. Doar cateva atingeri si puteti trimite instantaneu fisiere de pe telefonul Galaxy, Tab sau Book catre alte dispozitive Galaxy din apropiere, chiar si pe mai multe dispozitive. Doriti sa trimiteti un fisier pe un dispozitiv non-Galaxy ? Este la fel de usor ca trimiterea unui link.
Continuati aplicatiile pe alte dispozitive
Reluati exact de unde ati ramas, oricand aveti nevoie. Pur si simplu fiind conectat la acelasi cont Samsung, puteti reveni la notele sau la cautarea pe internet fara a incepe totul din nou, in timp ce comutati liber intre cele doua dispozitive.
Extindeti-va orizonturile
Produceti, livrati si realizati dincolo de granite prin copierea si lipirea fara probleme pe dispozitive. Indiferent daca creati un moodboard sau introduceti informatii in diapozitive PowerPoint, productivitatea si energia creativa vor curge mai liber si mai eficient.
Denumiri similare la Tablete Samsung Galaxy Tab A9+ X216 64GB 5G SM-X216BDBA: Galaxy Tab A 9 X 216 64 GB 5 G SM X 216 BDBA, GalaxyTabA9X21664GB5GSMX216BDBA, Galaxy Tab A9+ X216 64GB 5G SM X216BDBA, GalaxyTabA9X21664GB5GSM-X216BDBA, Galaxy Tab A9+ X216 64GB 5G SM-X216 BDBA
| Sistem de operare | Android |
Procesor |
|
| Tip procesor | Qualcomm Snapdragon 695 |
| Frecventa procesor | 2.2 GHz |
| Numar nuclee procesor | 8 nuclee |
Display |
|
| Model ecran | Capacitiv |
| Marime ecran | 11″ |
| Rezolutie ecran | 1920 x 1200 |
| Rată de reîmprospătare ecran | 60 Hz |
| Sticla cu textura nano | Nu |
Memorii |
|
| Capacitate RAM | 4 GB |
| Capacitate memorie interna | 64 GB |
| Extindere memorie | Da |
| Card de memorie tip | microSD |
Camera web |
|
| Camera frontala | Da |
| Rezolutie camera frontala | 5 Mpx |
| Camera spate | Da |
| Rezolutie camera spate | 8 Mpx |
| Focalizare automata | Da |
| Blitz incorporat | Nu |
| Inregistrare video | Da |
| Rezolutie video maxima | 1920 x 1080 @ 30 fps |
Transfer date |
|
| USB | Nu |
| Conectare USB Type-C | Da |
| Conector lightning | Nu |
| Iesire HDMI | Nu |
| Iesire audio | Da |
| DLNA suport | Nu |
| Suport NFC | Nu |
| AirDrop | Nu |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| GPS | Da |
| Slot cartelă SIM | Da |
| 3G | Da |
| Modem 4G | Da |
| Modem 5G | Da |
Acumulator |
|
| Tip de acumulator | Li-Pol |
| Capacitate acumulator | 7040 mAh |
Dimensiuni |
|
| Latime | 168.7 mm |
| Inaltime | 257.1 mm |
| Grosime | 6.9 mm |
| Greutate | 492 g |
Alte caracteristici |
|
| Speaker incorporat | Da |
| Microfon incorporat | Da |
| Culoare | Albastru |
| Clasa energetica (A-G) | Fisa informatii produs |
Galerie


Recenzii
Nu există recenzii până acum.