PRODUS DISPONIBIL IN LIMITA STOCULU!
Prosudul este nou sigilat, se ofera factura fiscala si garantie valabila 12 luni!
Cod Producator –SM-X210NZAAEUE
| Sistem de operare | Android |
Procesor |
|
| Tip procesor | Qualcomm Snapdragon 695 |
| Frecventa procesor | 2.2 GHz |
| Numar nuclee procesor | 8 nuclee |
Display |
|
| Model ecran | Capacitiv |
| Marime ecran | 11″ |
| Rezolutie ecran | 1920 x 1200 |
| Rată de reîmprospătare ecran | 60 Hz |
| Sticla cu textura nano | Nu |
Memorii |
|
| Capacitate RAM | 4 GB |
| Capacitate memorie interna | 64 GB |
| Extindere memorie | Da |
| Card de memorie tip | microSD |
Camera web |
|
| Camera frontala | Da |
| Rezolutie camera frontala | 5 Mpx |
| Camera spate | Da |
| Rezolutie camera spate | 8 Mpx |
| Focalizare automata | Da |
| Blitz incorporat | Nu |
| Inregistrare video | Da |
| Rezolutie video maxima | 1920 x 1080 @ 30 fps |
Transfer date |
|
| USB | Nu |
| Conectare USB Type-C | Da |
| Conector lightning | Nu |
| Iesire HDMI | Nu |
| Iesire audio | Da |
| DLNA suport | Nu |
| Suport NFC | Nu |
| AirDrop | Nu |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| GPS | Da |
| Slot cartelă SIM | Nu |
| 3G | Nu |
| Modem 4G | Nu |
| Modem 5G | Nu |
Acumulator |
|
| Tip de acumulator | Li-Pol |
| Capacitate acumulator | 7040 mAh |
Dimensiuni |
|
| Latime | 168.7 mm |
| Inaltime | 257.1 mm |
| Grosime | 6.9 mm |
| Greutate | 480 g |
Alte caracteristici |
|
| Speaker incorporat | Da |
| Microfon incorporat | Da |
| Culoare | Gri inchis |
| Clasa energetica (A-G) | E |
-
Viteză CPU2.2GHz, 1.8GHz
-
Dimensiune (Ecran principal)11.0″ (278.2mm)
-
Rezoluție cameră principală8.0 MP
-
Greutate (g)491
Procesor
-
Tip CPUOcta-Core
Ecran
-
Rezoluție (Ecran principal)1920 x 1200 (WUXGA)
-
Tehnologie (Ecran principal)TFT
-
Număr de culori (Ecran principal)16M
Cameră
-
Focalizare automată cameră principalăDa
-
Rezoluție cameră frontală5.0 MP
-
Bliț cameră principalăNu
-
Rezoluție Înregistrare VideoFHD (1920 x 1080) @30fps
Storage/Memory
-
Memorie_(GB)4
-
Spațiu de stocare (GB)64
-
Spațiu de stocare disponibil (GB)44.8
-
Suport stocare externăMicroSD (Up to 1TB)
Rețea/Purtător date mobile
-
2G GSMGSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900
-
3G UMTSB1(2100), B2(1900), B4(AWS), B5(850), B8(900)
-
4G FDD LTEB1(2100), B2(1900), B3(1800), B4(AWS), B5(850), B7(2600), B8(900), B12(700), B13(700), B17(700), B20(800), B26(850), B28(700), B66(AWS-3)
-
4G TDD LTEB38(2600), B40(2300), B41(2500)
-
5G FDD Sub6N1(2100), N3(1800), N5(850), N7(2600), N8(900), N20(800), N28(700), N66(AWS-3)
-
5G TDD Sub6N38(2600), N40(2300), N41(2500), N77(3700), N78(3500)
Conectivitate
-
Versiune USBUSB 2.0
-
Tehnologie de localizareGPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS
-
Conector căști3.5mm Stereo
-
MHLNu
-
Wi-Fi802.11 a/b/g/n/ac 2.4G+5GHz, VHT80
-
Wi-Fi DirectDa
-
Versiune BluetoothBluetooth v5.1
-
NFCNu
-
Profile BluetoothA2DP, AVRCP, DI, HFP, HID, HOGP, HSP, MAP, OPP, PAN, PBAP
-
Sincronizare (PC version)Smart Switch (PC version)
Sistem Operare
-
Android
Informații generale
-
CuloareNavy
-
Formă dispozitivTabletă
Senzori
-
Accelerometru, Senzor mișcare, Senzor geo-magnetic, Hall Sensor, Senzor Lumină
Specificații fizice
-
Dimensiune (HxWxD, mm)168.7 x 257.1 x 6.9
Baterie
-
Capacitate baterie (mAh, Standard)7040
-
DetașabilăNu
Audio și Video
-
Format redare videoclipMP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM
-
Rezoluție redare videoclipFHD (1920 x 1080)@60fps
-
Format redare audioMP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA
Servicii și Aplicații
-
Suport pentru GearGalaxy Buds2 Pro, Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live, Galaxy Buds+, Galaxy Buds2, Galaxy Buds
-
TV MobilNu
*Toate fotografiile produselor prezentate au caracter informativ , pot diferi față de produsul vândut și pot arată accesorii ce nu sunt incluse în pachetul standard al produsului.
*Durata bateriei este determinată prin măsurători de laborator şi poate diferi în funcţie de diverşi factori cum ar fi setările dispozitivului, modalitatea de utilizare şi condiţiile de funcţionare.
*Durata bateriei este determinată prin măsurători de laborator şi poate diferi în funcţie de diverşi factori cum ar fi setările dispozitivului, modalitatea de utilizare şi condiţiile de funcţionare.
Specificatii Tableta Samsung Galaxy Tab A9+, 11inch, 4GB RAM, 64GB Flash, WiFi, 5G, Navy
Caracteristici generale
BrandSamsung
Tehnologie5G
SenzoriAccelerometru
Greutate (g)480
CuloareAlbastru
Tip suprafata activaMultitouch
Diagonala display (inch)11
Rezolutie (pixeli)1340 x 800
Rezoltutie (lpi)–
Memorie
Capacitate memorie RAM4 GB
Memorie interna64 GB
Foto/Video
Camera8 MP
Camera secundara5 MP
Multimedia
Formate audioMP3
Conectivitate
PorturiUSB-C
BluetoothBluetooth
GPSDa
Sistem de operare
Sistem de operareAndroid
Acumulator
Tip acumulatorLi-ion
Capacitate baterie (mAh)7040
Procesor
Nuclee procesorOcta Core
Frecventa procesor (GHz)1.8 + 2.2
General
Greutate0.480000


Recenzii
Nu există recenzii până acum.